пятница, 22 мая 2015 г.

Відкрився новий завод з утилізації пестицидів


Як радують в наш час хоч якісь позитивні новини.

А коли відкривається новий завод, то для України це взагалі дуже рідкисна новина.

Як повідомляють СМІ в Україні зявився перший завод з утилізації пестицидів!


У Житомирській області в місті Баранівка запускається перший, та довгоочікуваний в Україні завод з утилізації пестицидів підприємства “Еко Нова”.

Про це на офіційному відкритті заявив генеральний директор заводу Олександр Далакішвілі в ході демонстрації роботи обладнання, на якій були присутні представники Міністерства екології та природних ресурсів України та Європейської бізнес асоціації.

Представники Міністерства екології та природних ресурсів України та Європейської бізнес асоціації змогли пересвідчитись в дотриманні підприємством суворих європейських єкологічних норм та стандартів єкологічної безпеки для довкілля нового сучасного заводу.
zavod650x410
zavod8e3
“В Україні накопичується дуже велика кількість небезпечних відходів. Їх потрібно кудись визначати: викидати не можна, потрібно утилізувати. Сьогодні цим ніхто не займається. Ми будемо першими”, – зокрема, заявив Далакішвілі.
Гендиректор заводу “Еко Нова” зазначив, що лінія по утилізації пестицидів I-III класу небезпеки вже працює в процесі налагодження і запуститься найближчим часом, як тільки буде опрацьований технічний регламент для кожного виду відходів. Потужність заводу становить 200-300 тонн утилізації небезпечних відходів в місяць.
У той же час на заводі вже більше року працює лінія з переробки на вторсировину тари з-під небезпечних відходів. “Рік тому було відвантаження 1100 тонн, коли завод не був на 100% завантажений … Зараз ми тільки за півтора тижні вивезли понад 30 тонн”, – уточнили на підприємстві “Еко Нова”.
Представники Міністерства екології та природних ресурсів України та Європейської бізнес асоціації не тільки пересвідчились в дотриманні підприємством “Еко Нова”суворих європейських єкологічних норм та стандартів єкологічної безпеки але й ознайомились з программою подальшого розвитку підприємтсва.
Нагадаємо, проблема утилізації та переробки небезпечних відходів для України є дуже актуальною. За даними експертів, щорічно в країні утворюється близько 500 млн тонн різних відходів, 1 млн тонн з яких загрожує здоров’ю та життю громадян. У свою чергу загальні обсяги накопичення вже перевищують 14 млрд тонн.
Джерело

Комментариев нет:

Отправить комментарий