середу, 6 липня 2016 р.

8 послуг в поїзді, які ніхто не знає!!!

8 послуг в поїзді, які ніхто не знає!!! 

Обовязково збережи собі, щоб не забути! Скинь собі у соцмержах!

Послуга під номером 3 та 5 взагалі вражає всіх!

Як пише сайт irpin.today дуже мало ми знаємо про свої права. Так що робіть подорожі більш приємними!
І не дарма, адже, купуючи квиток в касі, нам ніхто і ніколи не говорить про наші права. Скільки розладів доставляють нам запізнення, або ситуації коли потрібно виїхати раніше терміну. Виявляється — все вирішується!

Послуги у поїзді, про яких ми навіть не здогадуємося!

1. Виїхати раніше терміну
Ви можете поїхати поїздом, який відходить на кілька годин або днів раніше того рейсу, на який придбали квиток, без будь-якої доплати. При наявності вільних місць, зрозуміло.
poezd1dc0

2. Отримати інший квиток, якщо запізнилися
Не панікуйте, якщо ви запізнилися на свій рейс. Ви маєте право відновити дію квитка на інший поїзд при умови доплати вартості плацкарти (а ціна ж / д квитка складається з трьох частин: вартості квитка, вартості займаного в вагоні місця — плацкарти — і тарифної частини) протягом 24 годин.
poezd2sportloto1

3. Зійти з поїзда на кілька днів
Пасажир має право робити зупинку на шляху прямування з продовженням терміну дії квитка, але не більше ніж на 10 діб. Для цього вам потрібно пред’явити свій квиток в касі на станції зупинки для проставлення на ньому відмітки про зупинку протягом 3 годин з моменту прибуття на станцію вашого поїзда. А при відновленні поїздки потрібно буде сплатити лише вартість плацкарти квитка.
poezd305824420

4. Допустити помилку в квиткових даних
Це гарна новина для неуважних товаришів, які купують квитки через інтернет. У разі розбіжності даних документа, що посвідчує особу пасажира, з даними, зазначеними в квитку, на одну букву в прізвищі і на одну цифру в номері людина допускається до проїзду.
train11-sequence

5. Цілком зайняти нижнє багажне місце
Переважне право для використання нижнього місця для ручної поклажі має пасажир, який проїжджав на нижній полиці, а верхнього місця — пасажир, який проїжджав на верхній полиці. Так що ви не зобов’язані ні з ким ділитися своєю нижньою полицею.
train3377086181

6. Собаку-провідника провезти безкоштовно і без документів
Плата за перевезення собак-провідників не стягується, і перевізні документи не оформляються. Адже це найвірніший друг. Він повинен лише мати нашийник і намордник і перебувати завжди поруч зі своїм господарем.
train22hqdefault

7. Безкоштовно користуватися туалетом на вокзалі
Туалет на вокзалах для пасажирів безкоштовний. При пред’явленні квитка з вас не повинні стягувати плату за відвідування туалетів по шляху прямування поїзда. Так що не викидайте свій квиток, в тому числі і електронний.
vokzal3353_03

8. Попросити настільні ігри
У провідника можна безкоштовно попросити склянку, ложку, навіть якщо ви не купуєте чай, вилку, набір ниток і голок, предмети догляду за одягом і взуттям, медикаменти, а також настільні ігри (шашки, шахи, доміно).

Ну, і ще. Як правильно: їхати поїздом чи на поїзді, летіти літаком чи на літаку?
Яку форму вибрати, коли йдеться про засоби пересування, — чим їхати чи на чому їхати? У літературній українській мові треба віддавати перевагу висловам типу «їхати потягом (або поїздом)», «летіти літаком», «їхати човном». Отже, назва засобу пересування «потяг, човен, літак, автобус» повинна стояти в орудному відмінку, а не в місцевому з прийменником «на». «Човном», а не «на човні». «Літаком», а не «на літаку». 

Джерело http://irpin.today/?p=4609

Немає коментарів:

Дописати коментар