вівторок, 13 жовтня 2015 р.

ТРИ питання до пана Фоменко

3 питання до тренера збірної України Михайла Івановича Фоменко після матчу

Україна - Іспанія

Перш за все щиро Дякую всім футболістам збірної УКРАЇНИ за гру, за настрій, за натхнення, за дух, за жагу у матчі Україна - Іспанія.

Тому в мене питання не до них, а до пана Фоменко стосовно окремого матчу

Не буду вдаватись в футбольні мудрощі в яких Ви безумовно спеціаліст, особисто в мене нема ніяких сумнівів стосовно цього.

Але будь ласка дайте уболівальникам відповідь на три простих питання.

ТРИ питання до Фоменко після матчу Україна - Іспанія

1. Ви справді думали, що саме після 87 хвилині можна забити ще 2 м’ячі у ворота Іспанців?
І тому Ви випустили на поле Зінченко та Сєлєзньова, саме на 87 хвилині матчу?

2.  Протягом відбірного циклу збірна України подала більше 100 кутових і не забила жодного голу. Спеціалісти вважають, що за реалізацію стандартних положень напряму відповідає тренер, у такому випадку у Вас рахунок 0:100.

3. Ви справді думали, що саме після 87 хвилині треба випускати другого нападника і саме тоді команда  встигне забити 2 голи для перемоги?

Ще раз щиро дякую футболістам збірної УКРАЇНИ за гру, за настрій, за натхнення, за дух, за жагу.