вторник, 2 июля 2013 г.

Як делікатно вирішувати жіночі проблемиЖінка без жіночої сумочки –
вельми підозріла особа,
там же всі жіночі секрети!

Як це не дивно, але не всі жіночі секрети знаходяться у жіночій сумочці Іноді жінки ховають свої секрети у собі. А що робити, коли жіночі гінекологічні захворювання - це нагальна проблема чи не кожної жінки. Якими б уважними ми до себе не були, але рано чи пізно доводиться стикатися як мінімум з бактеріальними або грибковими захворюваннями статевих органів. Сумнозвісна молочниця, а часом і більш серйозні захворювання так і намагаються порушити нормальний, розмірений життєвий ритм. Але в голос про це говорити ніхто ж звісно не захоче.
                Неідеальне екологічне середовище, ослаблений імунітет, нерегулярні візити до гінеколога, а часом і порушення інтимної гігієни - це небагатий перелик причин які провокують жіночі хвороби.
                Прислухаючись до свого організму, багато жінок намагаються не пропустити симптоми запальних та інфекційних захворювань. Спровоковані різними факторами білі - виділення зі статевих органів, надмірні, з нехарактерним забарвленням і запахом, що викликають свербіж і роздратування - піддаються дуже ефективному домашньому лікуванню. Однак вони можуть бути симптомами більш складних захворювань і тому необхідно пам'ятати, що найбільш ефективним буде лікування, прописане кваліфікованим фахівцем. Обстеживши жінку і виявивши у неї те чи інше порушення, лікар неодмінно назначить препарати, які підходять для лікування конкретного захворювання.
                На сьогоднішній день існують засоби, склад яких дозволяє говорити про їх універсальність. До таких належать вагінальні свічки "Вагікаль".
                Свічки "Вагікаль" є популярним в лікуванні гінекологічних захворювань фітопрепаратом. Для застосування вагінальних супозиторіїв "Вагікаль" має сенс вдатися, якщо вас турбують викликані різними бактеріями виділення з піхви, в тому числі і молочниця. Альтернативні йому препарати в більшості випадків відновлюють вагінальну мікрофлору за допомогою застосування препаратів, що містять лакто-і біфідобактерії, природним середовищем яких являється кишечник, а не піхва. Не завжди подібні штами приживаються в нехарактерною для них середовищі, а тому явною перевагою "Вагікаля" є його згубний вплив на ті мікроорганізми (грибки, бактерії і віруси), які порушують здоров'я піхвової мікрофлори. Таким чином, створюються сприятливі умови для природного, а не штучного відновлення колоній корисних лактобактерій.
                Лікар також може назначити даний препарат при діагнозах ерозія шийки матки, кольпіт (у тому числі атрофічний) і вагініт. Ефективні методи лікування ерозії шийки матки та інших відхилень у функціонуванні жіночої репродуктивної системи зазвичай виходять за рамки застосування вагінальних свічок і інших процедур домашнього лікування, але введення в даному випадку супозиторіїв "Вагікаль" можливо при комплексному підході до вирішення проблеми.
                Якщо жінка стала спостерігати у себе рясні білі, часто переживати відчуття дискомфорту і печіння в області статевих органів, необхідно негайно звернутися до гінеколога. Такі захворювання і синдроми як кандидоз, бактеріальний вагіноз, вагініт або кольпіт, викликані різними факторами запалення піхви, а також ерозія шийки матки найчастіше піддаються комплексному та системному лікуванню.

                Чому лікар може назначити вам фітопрепарат "Вагікаль"?
·         цей препарат на рослинній основі;
·         його основною діючою речовиною є екстракт календули котра надає бактерицидну, протизапальну, регенеративну дію;
·         дія препарату порушує сприятливе середовище для розмноження життєдіяльності стрептококів і стафілококів;
·         препарат має місцеву дію;
·         препарат зручний в застосуванні, не залишає слідів.
Препарат "Вагікаль" має доволі широкий спектр дії і, як було зазначено раніше, застосовується при лікуванні поширених запальних процесів у жінок:
Ø  лікування молочниці в домашніх умовах, усунення нехарактерних білей - клінічно доведений антибактеріальний, протигрибковий, противірусний і протитрихомонадний ефекти "Вагікаля", препарат знімає дискомфорт і роздратування, нормалізує слизові виділення, що призводить до припинення так званих білей і нормалізації жіночої мікрофлори;
Ø  комплексний підхід до лікування ерозії - екстракт календули сприяє прискоренню регенерації клітинних структур і розвитку вагінального епітелію, прискорює загоєння, в тому числі і після такого методу лікування ерозії як кріодеструкція шийки матки, а також після інших медичних маніпуляцій;
Ø  лікування кольпіту - свічки застосовуються для усунення запальних процесів у піхві, особливо ефективні вони при лікуванні атрофічного кольпіту в період менопаузи, тому що, діючи місцево, сприяють поліпшенню кровообігу, запобігають сухість слизової;
Ø  лікування бактеріального вагінозу - "Вагікаль" обмежує запальний процес, перешкоджаючи розмноженню чужорідних мікроорганізмів і сприяючи відновленню слизового епітелію і сприятливих умов для життєдіяльності корисних лактобактерій. Застосування препарату для лікування бактеріального вагінозу у вагітних покращує перинатальні наслідки і без шкоди для мами і плоду відновлює імунологічний статус вагінального епітелію пацієнток, клінічно доведено, що лікування за допомогою "Вагікаля" знижує виникнення акушерських та неонатальних ускладнень.
Препарат використовувати можна в профілактичних цілях. Важливо відзначити, що даний варіант – відмінна заміна настоянкам з лікарських трав. Супозиторії "Вагікаль" - це сучасна альтернатива спринцювання відваром календули. Ваш лікар може порекомендувати вам "Вагікаль", якщо у вас є схильність до сухості піхви і до місцевих запальних процесів. Не буде зайвим використання вагінальних свічок і при прийомі антибіотиків (що мають схильність приводити до змін в мікрофлорі піхви), і при відвідинах громадських місць купання (басейни, лазні, природні водойми), а також  після різних нехарактерних маніпуляцій (агресивний секс, деякі лікувальні процедури).
                "Вагікаль" досить зручний в використанні, він повністю засвоюється організмом, що позбавляє від відчуття дискомфорту, зв’язаного з виділеннями залишків препарату.
                Даний засіб відпускається без рецепту лікаря, але пам’ятайте, що самолікування може бути допустиме  лише при самих мінімальних відхиленнях від норми.

Комментариев нет:

Отправить комментарий